Giedrius Strakšys Joga

Kauno jogos centro įkūrėjas, jogos mokytojas

Giedrius

Joga_Giedrius_kaunas_Straksys

Hatha/Shivananda Joga susidomėjau ir pradėjau užsiiminėti 2005 m.

Hatha Joga mokytojų kursų (200h TTC) dalyvis (Prancūzija), taip pat esu baigęs Aštanga Joga mokytojų rengimo kursus (500h AdvancedTTC) Italijoje 2015m., kur įgijau tarptautinį jogos instruktoriaus sertifikatą pagal Tarptautinį Jogos Aljansą. Paskui sekė Power Yoga, Restorative yoga, Hatha, Vinyasa yoga ATTC mokytojų kursai. Viso 1200h.

Įvairių seminarų, pratybų ir paskaitų dalyvis bei vedėjas. Vedu įvairaus intensyvumo grupinius ir privačius jogos užsiėmimus, todėl žiniomis galiu pasidalinti tiek su norinčiais atsipalaiduoti, tiek su mėgstančiais didesnį fizinį krūvį žmonėmis.  Taip pat studijuoju ir vedu Joga Nidra užsiėmimus, nuo paauglystės domiuosi meditacija.

Teorinių ir praktinių žinių sėmiausi iš Melissa Ferrer (Ashtanga Vinyasa yoga / JAV, Italija) ir Alberto Jorge  (Power yoga / Gran Canaria). Melissa ir Alberto buvo tiesioginiai Rocket yoga pradininko Larry Schultz (labai įdomi asmenybė!) mokiniai, tuo tarpu pats Larry buvo tiesioginis Ashtanga Vinyasa yoga pradininko K. Pattabhi Jois mokinys, todėl džiaugiuosi gavęs tikrus, tvirtus jogos anatomijos ir filosofijos pagrindus, nenutolusius nuo šaknų.

Už praktiką taip pat esu dėkingas:

Niccolò Paparozzi (Ashtanga yoga, Italija)

Sara Zen Fanelli (Power yoga, Gran Canaria)

Josslyn Gordon (Hatha yoga, Restorative yoga, JAV)

Violante Binazzi (Ashtanga yoga, JAV / Italija)

Eilinių momentų nebūna. Suvokti tai – didžiausia dovana ir laisvė sau ir kitiems. Joga padeda tai suprasti sutelkiant dėmesį į dabartinį momentą, kai mintys apie praeitį ir fantazijos apie ateitį nutyla ir lieka tai, kas tikra – čia ir dabar. Juk tada akys spindi, širdis rami ir šypsena nuoširdi.

Žmonės ieško atsakymų išorėje, tačiau vienintelė saugi vieta, kur slypi visi atsakymai yra mūsų viduje. To neišmokysi, tai reikia pajusti savyje ir kiekvienas gali tai padaryti. Bet pajusti tai kartu studijoje yra energetiškai efektyviau, todėl kviečiu visus prisijungti, lavinti fizinius gebėjimus, dėmesio koncentraciją bei rasti vidinę ramybę arba tiesiog atsipalaiduoti po dienos rūpesčių ir kartu mėgautis asanomis (jogos pratimais) bei Pranayama (kvėpavimo technika).

Giedrius Straksys Goda Puleikyte Joga

Joga man visų pirma yra sveikata ir vidinės laisvės pojūtis. Tai gyvenimo būdas, nes įpročius, įgytus ant jogos kilimėlio perkeliame į kasdienybę.

Esu pasiruošęs pasidalinti savo žiniomis ir tęsti savo kelionę kartu su Jumis ir joga Kaune.

Sėkmes praktikoje ! 🙂

https://www.facebook.com/jogakaune

 

 

 

Komentaras